Hrajeme.cz
Nové hry

Teraformaci Marsu napomáhají také Kolonie

Všichni fanoušci hry Mars: Teraformace se mohou radovat, protože již v češtině vyšlo nejnovější rozšíření Kolonie. K dispozici je tak ve stejný čas jako jinde ve světě, a můžete tak obohatit hru o nové možnosti. Lidstvo prostřednictvím nejrůznějších korporací buduje nové místo pro život na planetě Mars. Začíná ale také zakládat kolonie na různých místech sluneční soustavy, objevuje nové příležitosti pro obchod.

Kolonie přinášení balíček karet projektů, z nichž řada přímo podporuje nové prvky rozšíření. Ty jednoduše zamícháte mezi ostatní karty projektů. Dále zde najdete pět nových korporací. Ty také můžete volně zamíchat mezi ostatní korporace. Máte ale také možnost dát hráčům na výběr korporaci novou a původní.

Podstatnější přínos rozšíření je ale v koloniích. Mají podobu destiček s planetami a měsíci, na nichž můžete zakládat stanice, obchodovat a získávat tak nové zdroje. Založení stanice je nový standardní projekt. Když zaplatíte 17 kreditů, můžete postavit stanici do kolonie, které jsou k dispozici. Do kolonií také můžete pomocí nové akce letět se svou lodí a obchodovat. Z obchodu má profit (provizi) i ostatní hráči, kteří v dané kolonii mají stanici.

Díky Koloniím získáte nové možnosti, jak se dostat k potřebným zdrojům, které potřebujete k rozvoji své strategie. Rozhodně vyzkoušejte.

 


Související články:

Mars: Teraformace v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář