Hrajeme.cz
Nové hryPro náročné

Wulfsburg obohacuje hru Zombicide: Černý mor o vlky a nové scénáře

V kooperativní hře Zombicide: Černý mor již řádí také zombie vlci, a to díky rozšíření Wulfsburg, které nedávno vyšlo. České vydání připravil Blackfire. V této do fantasy prostředí zasazené hře se objevují hordy zombie, s nimiž se musíte vypořádat, abyste splnili úkol či prostře přežili. Wulfsburg vám to ztíží, protože přináší nový typ zombie – vlky a velkého zlého vlka, kteří jsou rychlejší a mají víc akcí. Pokud jste si základní hru oblíbili, pak rozšíření určitě oceníte.

Zombicide: Černý mor je dobrodružná hra, ve které představujete skupinu hrdinů. Společně čelíte záplavě zombie, kteří sužují město. Každý má svou postavu, kterou vylepšuje, získává nové schopnosti díky nabytým zkušenostem a nezbytné vybavení jako zbraně a kouzelné svitky. Rozšíření obsahuje čtyři nové hrdiny, včetně hráčských panelů. Získáte tak pestřejší nabídku pro výběr postavy. Především pak do hry dostanete další karty vybavení, kterých není nikdy dost, a také karty magického vybavení (například Upíří kuše vám vyléčí 1 zranění pokaždé, když s její pomocí zabijete zombii). Budete ho proti novým nepřátelům určitě potřebovat.

Nových deset scénářů zohledňuje kromě vlků také nové mapové díly s věžemi. Jsou to důležité stavby města, které nabízí skvělé pozice pro lučištníky a čaroděje, ale také rozhled. Do hry vnáší nový rozměr, který vám může pomoci vyhrát hru. Pokud ale uděláte chybu, může vám také velmi zavařit. Scénáře jsou různě obtížné a zaberou různou délku herního času, takže máte z čeho vybírat.

Pravidla přináší ultračervený mód, který vaší postavě umožňuje další vylepšování i po dosažení nejvyšší červené úrovně. Může tak získat i další dosud nevybrané schopnosti nižších úrovní. Stále tak budete mít co získávat i v delších epičtějších scénářích.


Související články:

Zombicide: Černý mor – Wulfsburg

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář