Hrajeme.cz
Chystá se

Zapojte se do testování nové české hry Král vlků

Dobrá hra vyžaduje důkladné otestování, aby byla dobře vyvážená ve všech možných variantách. Nyní máte příležitost se na zrodu jedné původní české hry podílet. Jmenuje se v angličtině King of Wolves Has Come For Me, česky Král vlků, a připravují ji Kryštof Kozák a Jan Dřevíkovský. Stojí například za hrou Dorn a podíleli se na vydání řady her od Loris games. Hra bude financovaná pomocí Kickstarteru.


King of Wolves je taktická fantasy hra, která navazuje na legendární českou klasiku Dorn: Výprava za Bránu Osudu. Jeden z hráčů hraje za hrdiny, kteří se musí dožít rána a ochránit svoje ovce. Druhý hráč hraje za Krále vlků a jeho smečku a jeho úkolem je zabít co nejvíc hrdinů a ovcí do té doby, než vyjde slunce.

Hrdinové začínají u ohně, který ale pomalu vyhasíná. Pokud bojují s vlky na světle, mají výhodu. Musí se ale vydat do temnoty pro nové dřevo, aby oheň udržovali. Na tento okamžik Král vlků se svou smečkou čeká. Hra trvá 12 kol a hráči by si poté měli vyměnit role a hrát znovu. Vítězem se stane ten, kdo bude celkově úspěšnější.

Hra je vhodná i pro rodiče a děti, neboť obsahuje systém hendicapů podle zkušenosti a věku hráčů (počáteční počet vlků).

Hledáme zkušené testery, kteří pomohou vykalibrovat hendicapy a poradí s doplňujícími pravidly (pochodně, léčivé studánky, struktura herního plánu, gameplay, znovuhratelnost).

Kampaň na Kickstarteru začíná 26. března.

Díky za případnou pomoc!

Kontakt: Kryštof Kozák (Lead Designer) – 608 477 485, krystofkozak@gmail.com

Odkaz:

Mohlo by vás také zajímat

1 komentář

Aendil 21.2.2017 at 0:13

Kubo, prines na deskovky 🙂

Připojte svůj komentář