Hrajeme.cz
Herní akce

Malé ohlédnutí za Albi Game Day 2018

Z Albi Game Day se již stala tradiční jarní akce, na které Albi uvádí na trh pěknou novinku a zároveň oznamuje další připravované hry. Při loňské premiéře se křtila strategická hra Scythe (viz článek), letos to byla neméně zajímavá hra Lords of Hellas. Kdo přišel, rozhodně nelitoval. Program začínal již dopoledne. Zájemci si mohli vyzkoušet novinky, mezi nimiž nechyběla hra Lords of Hellas, strategická hra Pustina, rodinná hra Drop it, i si je zakoupit za příjemnou cenu. Odvážnější se pustili do turnaje ve hře Šťastný candát či se mohli zúčastnit znalostního kvízu o ceny. Odpoledne pak byly připraveny i právě ohlášené novinky, které Albi připravuje pro tento rok (viz článek).

Pro fanoušky plzeňského Jouob.castu a příznivce deskovek organizátoři připravili diskusní pořad Jouob.cast Speciál o připravovaných novinkách a nejen o nich.

Z Albi Game Day se stala příjemná herní akce pro širokou veřejnost, hráče i rodiny, a to i díky Městské knihovně v Praze, kde celá akce proběhla. Suterénní prostor včetně sálu byl uspořádání šikovný. Jen tak dál 🙂

Zde se můžete podívat na pár fotek z akce:


Související články:

Lords of Hellas v katalogu Hrajeme.cz:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář