Hrajeme.cz
Chystá sePro rodinné hraní

MindOK ohlásil další rodinné hry a Smart Games – 3. část

MindOK s novinkami pro letošní rok ještě neskončil. V jeho nabídce se objeví výborná kooperativní hra Mmm!, kterou si můžete zahrát s dětmi od 5 let, ale osloví i dospělé. Nová karetní hra Karty mrtvého muže přinese pirátské téma, budete v ní pokoušet své štěstí. Příznivci Star Wars ocení novou verzi známé rodinné hry Carcassonne, která se oděla do hávu světa. Nebudou chybět ani nové hry z řady Smart Games. Tyto hry budou k dispozici během podzimu.

Mmm! – pro 1–6 hráčů od 5 let

Mmm-box3dV této kooperativní hře přestavujete myšáky, kteří se rozhodli vybílit spíž dříve, než jim v tom zabrání protivný černý kocour. Hodíte kostkami, a ty vám ukáží, jaké jídlo můžete popadnout. Na společné desce odpovídající jídlo označíte. Zvítězíte, když budete mít zakrytou celou desku (shromážděné jídlo je vaše). Pokud kocour dorazí dříve, pak jste prohráli. Autorem hry je Reiner Knizia.

 

 

Karty mrtvého muže – pro 2–4 hráče od 12 let

Karty-mrtveho-muze-box3dJedná se o rychlou rodinnou hru, ve které budete pokoušet štěstí v roli pirátů. Snažíte se nashromáždit co největší lup, ale pozor, platí, že kdo chce moc, nemá nic. V této karetní hře se uplatňuje princip „jdi svému štěstí naproti“. Klíčem k úspěchu ve hře jsou speciální efekty karet, které ovlivňují vás i ostatní hráče.

 

 

Carcassonne: Star Wars – pro 2–5 hráčů od 7 let

Carcassonne-Star-Wars-box3dV této tematické variantě známé hry se vydáte do budoucnosti, kdy galaxii budou vládnout světelné meče. Svět Star Wars alespoň na chvíli ovládne Carcassonne. Upravená a zjednodušená pravidla nabízí nový zážitek. Budete se tak moci pustit do souboje o nadvládu v galaxii. Součástí hry jsou i nálepky na figurky a hrací kostky.

 

 

50 skvělých nápadů pro deštivé dny – pro 1 hráče od 8 let

50-skvelych-napadu-pro-destive-dny-box3dNejspíš jste to už také zažili. Prší, vytrvalý déšť zmařil plány na aktivity venku a vy musíte zůstat doma. Děti se nudí a dělají neplechu. Šikovné nápady na zábavné aktivity určitě oceníte, kdykoliv budete muset zůstat s dětmi doma. Můžete si třeba zahrát víčkový fotbálek či si zatancovat sluneční tanec nebo vyrobit dešťostroj.

 

 

 

MindOK připravuje také nové hry z řady Smart Games – hry pro jednoho hráče

  • Smart-Games-Cervena-Karkulka-boxČervená Karkulka (od 4 let) – Umístěte Karkulku, stromy a chaloupku na hrací desku a lesní pěšinku přiveďte k babiččině chaloupce.
  • Dinosauři – Tajemné ostrovy (od 6 let) – Je třeba důmyslně rozmístit části ostrovů tak, aby červení masožraví T-Rexové v žádném případě neohrožovali mírumilovné zelené býložravce
  • IQ Puzzle Pro (od 6 let) – Horní část krabičky obsahuje jednu herní desku pro 2D rébusy a speciální desku pro 3D rébusy – pyramidu. Spodní část krabičky přináší další tvar desky pro 2D rébusy.
  • IQ XOXO (od 6 let) – Umístěte na herní plán 10 oboustranných herních dílků tak, aby se „X“ a „O“ ve všech směrech pravidelně střídala.

 

Související odkazy:

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář