Hrajeme.cz
Herní akce

Ve středu 19. září vyhlásíme Hvězdu Hrajeme.cz 2018

Všechny příznivce deskových her a našeho herního portálu zveme na Večer Hrajeme, v jehož rámci vyhlásíme Hvězdu Hrajeme.cz 2018. Uskuteční se ve středu 19. září od 19 hodin v herní kavárně Bohemia Boards & Brews v pražských Vršovicích. Přihlásit se můžete prostřednictvím FB události nebo e-mailem na náš e-mail: redakce@hrajeme.cz. Půjde především o neformální setkání, při kterém oslavíme čtvrté výročí fungování Hrajeme.cz jako nezávislého portálu.

Bohemia Boards & Brews (Charkovská 18, Praha-Vršovice) je první pražskou kavárnou věnovanou deskovým hrám. Pro návštěvníky připravuje příjemné prostředí, dobré jídlo a především na 500 her, které si můžete za malý poplatek přijít zahrát.

Během celého roku jsme pro každé roční období ocenili nejlepší novinky a udělili jim stříbrnou hvězdu Hrajeme.cz DOPORUČUJE. Z nich jsme vybírali hru, které udělíme cenu Hvězda Hrajeme.cz 2018. Do výběru se tak mohla dostat hra, která vyšla v češtině v období od 1. července 2017 do 30. června 2018.

Volba probíhala formou diskuse a dohody deseti členů poroty (lidé, kteří se moderním společenským hrám dlouhodobě věnují, rádi je hrají a setkávají se s širokou veřejností a dalšími hráči ať už ve specializovaných obchodech nebo na herních akcích).

Do užšího výběru postoupily tyto hry:

 


Související články:

 

Mohlo by vás také zajímat

Připojte svůj komentář